Inanc Meselesi Foruma Hosgeldiniz
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ailece Nice Güzel Paylasmalar Dileklerimizle.

AnasayfaRadyo Inanc MesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sensız bır gun daha

2 posters
YazarMesaj
~~Nurderyasi~~
Acemi Üye
Acemi Üye
~~Nurderyasi~~

Online Puan :
sensız bır gun daha Left_bar_bleue10 / 99910 / 999sensız bır gun daha Right_bar_bleue

sensız bır gun daha Empty
MesajKonu: sensız bır gun daha   sensız bır gun daha EmptyÇarş. Kas. 18, 2009 10:58 pm

Geceyi dolaplara kaldırmak istedim

Ve
Güneşi indirmek renksiz gökyüzüme
Olmadı… Asma yapraklı sokak karanlık kaldı
Gücüm yetmedi…

Bir gün biteceğini bile, bile koştum sana. Hala masal tadı dudaklarımda. Aşinaydım ben sana, aşinaydım ben aşk’a. Yalnızlık saçlarımda tutsak kaldı ben sende zindan…

Güzel hatırlamak için güzel yaşadım seni. Puslu bir sabahta pencerede kaybedeceğimi bile, bile… Umudumu ve haylazlığımı sepete koydum, bir çocuk korkusuzluğunda geldim tuzaklarına. Nostaljisi hala hayatımın karelerinde…

Sesin saçlarıma deydi, gözlerin avuçlarıma… Sevmeğin nedeni yoktur biliyorum geri dönüşlerin olmadığı gibi. Zaten neden sevdiğimi de hiç sormadım kendime ve geri dönüşleri de…

Sen konuştun, dudaklarım titredi, yüreğim kanadı ve öylesine sevdim. Öylesine işte…

Zamana karşı bir yarıştı biliyorum. Ve zamanı gelince her güzel şeyin bittiğini de biliyordum. Küçüktüm de. Bir ben vardım, birde haylaz yüreğim. Karanlıklara rağmen koştum sana… Şimdi kimseye hesap vermek zorunda değilim. Aynalardaki gözlerim dışında…

Ben her gece yaşadığımız güzel günler şerefine gözlerine kadeh kaldırıyorum. Bütün bitmişliklere rağmen…
Ve ben her gece yatmadan önce
Yastığımın ucundaki melekleri sana gönderiyorum hâlâ. Bütün kırgınlıklarıma
Ve bütün hayata rağmen…

Ve ben bütün özlemlerime rağmen sabrediyorum…
YORGUN-78
Özel Yönetici Inanc Ailesi
Özel Yönetici Inanc Ailesi
YORGUN-78

Online Puan :
sensız bır gun daha Left_bar_bleue10 / 99910 / 999sensız bır gun daha Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: sensız bır gun daha   sensız bır gun daha EmptyPerş. Kas. 19, 2009 12:29 am

Bir gün biteceğini bile, bile koştum sana. Hala masal tadı dudaklarımda. Aşinaydım ben sana, aşinaydım ben aşk’a. Yalnızlık saçlarımda tutsak kaldı ben sende zindan…

emegine saglik
~~Nurderyasi~~
Acemi Üye
Acemi Üye
~~Nurderyasi~~

Online Puan :

MesajKonu: Geri: sensız bır gun daha   sensız bır gun daha EmptyPerş. Kas. 19, 2009 1:59 am

teşekkürler abi Surprised .

sensız bır gun daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Esref Ziya - Sensiz
» Güller sensiz aglar Efendim..
» Güller Sensiz Aglar efendim
» Biraz daha gülelim :D
» İBADETTE DAHA GENCİM DİYENLER