Inanc Meselesi Foruma Hosgeldiniz
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ailece Nice Güzel Paylasmalar Dileklerimizle.

AnasayfaRadyo Inanc MesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gazetene Sahip Çık Kampanyası

YazarMesaj
cihadyolunda
BANLI
BANLI
cihadyolunda

Online Puan :
Gazetene  Sahip Çık Kampanyası Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Gazetene  Sahip Çık Kampanyası Right_bar_bleue

Gazetene  Sahip Çık Kampanyası Empty
MesajKonu: Gazetene Sahip Çık Kampanyası   Gazetene  Sahip Çık Kampanyası EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 11:25 pm

Gazetene  Sahip Çık Kampanyası MkK5wRfi
değerli İnancmeselesi üyeleri Ve Güncel&Siyaset Ve Haber Köşesi okurları, kıymetli milli görüşçülerimizin facebookta başlattığı gazetene sahip çık kampanyasına şahsım olarak ben destek veriyorum ve günlük 3'ün üzerinde milli gazete almaya çalışıyorum ve bütün milli görüşöçüleri desteğe ve gazetelerine sahip çıkmaya davet ediyorum selam ve dua ile kalın

Bu Konuda bi haber sitesinin haberi

[/b]
MİLLİ GAZETE'nin ekonomik olarak zor günler geçirmesi üzerine gazete okurları MİLLİ GAZETE'ye destek ve sahip çıkma kampanyası başlattı[/b]
[i][center]Sosyal Paylaşım sitesi Facebook'ta MİLLİ GAZETE'ye destek için grup oluşturan okurlar gazetelerine sahip çıkacaklarını belirttiler. MİLLİ GAZETE'nin zor günler geçirmesi üzerine facebook'ta geçen hafta başlatılan kampanya bir kaç gün içinde yoğun ilgi gördü ve ilk haftasında binlerle ifade edilecek destek sağlandı. Kampanyanın ikinci haftasında ve ilerleyen haftalarda daha çok destek görmesi bekleniyor. Bu kampanyayı başlatan ve grubun kurucusu Hasan UZUN konuyla ilgili olarak şöyle konuştu :

"Bizler Dünya'da medyanın önemini kavramış bireyler olarak ülkemizdeki sayılı "millî" ve "bağımsız bağlantısız" medya organlarından olan MİLLİ GAZETE'mize sahip çıkıyoruz. MİLLİ GAZETE tavizsiz ve net duruşun simgesi haline gelmiştir. Gücünü sadece halktan ve Hakk'tan almaktadır. Rüzgar ne taraftan eserse essin hep hakkı söylemiştir.İşte bu yüzden MİLLİ GAZETE'nin yanındayız.
Bu kampanya aslında MİLLİ GAZETE ekonomik olarak zor duruma gelmeden önce başka sitelerde de tarafımızca başlatılmıştı. Yani bizler MİLLİ GAZETE okurları olarak iyi günde de kötü günde de gazetemizin yanındayız. Ama son zamanlarda yaşanan gelişmeler üzerine kampanyayı genişletmeye karar verdik ve facebook'ta grup oluşturduk.Herkes bilmelidir ki bu gazete sadece "HAK GELDİ BÂTIL ZÂİL OLDU" sloganıyla bile çıksa biz bu gazetenin destekçisi olacağız. Katılan herkese teşekkür ediyorum Ve bütün "milli" düşünen kardeşlerimizin de bu kampanyaya destek vermelerini bekliyorum. "

Grubun tanıtımında ise şu yazı dikkat çekiyor :

Değerli MİLLİ GÖRÜŞLÜLER!
günümüzde çok önemli bir yeri olan medyamızda tek MİLLİ olan gazetemizi daha fazla kitlelere ulaştırmak ve gazetemize destek olmak için bir kampanya düzenliyoruz.

Kampanyamız şu şekilde olacak :
her hafta cuma günleri fazladan en az 1 gazete alacağız.. alabilenler daha fazla alsın.Abone olanlar fazladan alsın olmayanlar da en azından o günlük alsın okusun ve bunları bir yere bırakabiliriz ya da hediye edebiliriz..
ve cuma günleri de grup yöneticisine göndereceğiniz mesajlarla toplam rakamımızı göreceğiz..haydi milli görüşçüler gösterin kendinizi..
gazetenize sahip çıkın!
MİLLİ GAZETE'nin tirajını hafta hafta takip eden siyonistlere kendimizi ispatlayalım!

kampanyaya destek için grup adresi : https://www.facebook.com/group.php?gid=219371005083

haberin aslını görmek için Buraya Tıklayın

Gazetene Sahip Çık Kampanyası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salavat Kampanyası
» ayasofya kilise olsun kampanyası başlattılar