Inanc Meselesi Foruma Hosgeldiniz
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ailece Nice Güzel Paylasmalar Dileklerimizle.

AnasayfaRadyo Inanc MesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor

2 posters
YazarMesaj
Inanc Meselesi
Kurucu Inanc Ailesi
Kurucu Inanc Ailesi
Inanc Meselesi

Online Puan :
Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Right_bar_bleue

Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Empty
MesajKonu: Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor   Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 3:41 am

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/Js8qNsHfWYc&hl=de_DE&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/Js8qNsHfWYc&hl=de_DE&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
http://inanc-meselesi.ucoz.net
YORGUN-78
Özel Yönetici Inanc Ailesi
YORGUN-78

Online Puan :
Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor   Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 11:17 am

KARDES BEN BUNA KATILMIYORUM NEDENI ISE SU BUNU KIM YAPTIYSA YANLIS BILGISI VAR.... CUNKU KANAL 1 SAMANYOLUNA AIT DEGIL KI AYRICA FATIH ALTAYLIYI BEN HIC STV DE PROGRAM YAPTIGINI HATIRLAMIYORUM KANAL 1 ONCEDEN ATV YANI DINC BILGINE AITKEN ONUN IDI DAHA SONRA DEVLET BUNA EL KOYDU AMA STV NIN ALDIGINI DUYMADIM BU KANALI
Inanc Meselesi
Kurucu Inanc Ailesi
Kurucu Inanc Ailesi
Inanc Meselesi

Online Puan :
Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor   Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor EmptySalı Kas. 24, 2009 2:23 pm

YORGUN-78 demiş ki:
KARDES BEN BUNA KATILMIYORUM NEDENI ISE SU BUNU KIM YAPTIYSA YANLIS BILGISI VAR.... CUNKU KANAL 1 SAMANYOLUNA AIT DEGIL KI AYRICA FATIH ALTAYLIYI BEN HIC STV DE PROGRAM YAPTIGINI HATIRLAMIYORUM KANAL 1 ONCEDEN ATV YANI DINC BILGINE AITKEN ONUN IDI DAHA SONRA DEVLET BUNA EL KOYDU AMA STV NIN ALDIGINI DUYMADIM BU KANALI

valla kardes bende hic duymadim bu kanali.
http://inanc-meselesi.ucoz.net
YORGUN-78
YORGUN-78

Online Puan :
Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor   Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 9:33 am

BEN BU KANALI BILIYORUM AMA STV AIT DEGIL BILIYORUM.ORDA SADECE BI PROGRAMA BASI KAPALI BIRINI CAGIRMISLAR MASUSTN ISLERI FESATLIK YA ONDAN

Samanyolu Haber Kime Hizmet Ediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» güncel&siyaset ve haber bölümü açıldı