Inanc Meselesi Foruma Hosgeldiniz
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Duyuru Baze Reklamlar Bize Ayit Degildir Reklamlari Tiklamayin Lütfen Üye Girisi Yapin Veya Üye Olun...

Selam ve Dua Ile
Inanc Meselesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ailece Nice Güzel Paylasmalar Dileklerimizle.

AnasayfaRadyo Inanc MesLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır

2 posters
YazarMesaj
°°°Leyla°°°
Özel Moderatör Inanc Ailesi
°°°Leyla°°°

Online Puan :
Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır Right_bar_bleue

Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır Empty
MesajKonu: Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır   Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır EmptyCuma Eyl. 04, 2009 6:23 am

"Benim havzımın genişliği Yemendeki Aden şehri ile Şam diyarında bulunan Amman şehrinin arası kadardır. Yanlarında inciden çadırlar vardır. Oradaki ibrikler, bardaklar gökteki yıldızlar kadardır. Çamuru Misk-i ezferdendir. Suyu sütten beyaz, kardan soğuk ve baldan tatlıdır. Ondan bir kere içen kimse bir daha susamaz. Bir takım kimseler benim yanıma gelmekten, bir deve sürüsüne gelen yabancı bir devenin men'olunduğu gibi men'olunur. Ben onlara gelin ! gelin derim. Demek ki, sen bunların senden sonra meydana çıkardıkları şey'i bilmiyorsun denildiği zaman , ben, ne yaptılar derim. Onlar Kuran'ı Kerimin Hükmünü bozdular , değiştirdiler, onunla amel etmediler. Türlü türlü bid'atlar çıkardılar , denir. Bu durumda ben, dikkat ediniz ki, Allahü Taalannın cennetinden ırak olmak ve azaba müstehak olmak onlar içindir " derim.
SüMeYYe
Özel Yönetici Inanc Ailesi
Özel Yönetici Inanc Ailesi
SüMeYYe

Online Puan :
Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır   Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır EmptyPaz Eyl. 06, 2009 10:20 pm

:eline emegine:
°°°Leyla°°°
°°°Leyla°°°

Online Puan :

MesajKonu: Geri: Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır   Rasulüllah'ın kıyamette havzı vardır EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 7:50 am

Amin cümlemizden insaAllah okuyan gözlerine saglik kardesim..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RASULULLAHIN NAMAZI
» KIYAMETTE GENCLİK NİMETİ SORGULANACAK
» KEVSER HAVZI'NIN, MİZAN'IN VE SIRAT KÖPRÜSÜ'NÜN EVSAFI